Michal Krusberský
Michal Krusberský
Hrlo
ALICIA KEYS
Empire State Of Mind (Part II) Broken Down
PINK
Try


 
Tady jsme doma
OnAir
80
TRIO
Da Da Da
Hitrádio 80ka
80
LIQUIDO
Narcotic
Hitrádio 90ka
80
SUGABABES
Round Round
Hitrádio Milenium
80
IZ …
Over The Rainbow
Hitrádio Zóna Lásky
Galerie


Hitparáda Hitrádia Orion s Igorem Timkem!

Článek

Vybírejte ty největší aktuální hity v prestižní Hitparádě Hitrádia Orion s Igorem Timkem z No Name!

 
 

Deset největších aktuálních hitů, jedna žhavá novinka a taky pohled do hudební minulosti... tak to je prestižní Hitparáda Hitrádia Orion a jeho posluchačů! Frontman kapely No Name Igor Timko vám ty největší pecky dle vašeho výběru naservíruje každou neděli ke svátečnímu obědu vždy přesně ve 12 hodin!

 

Pokud to nestihnete, nemusíte truchlit, celou hodinu plnou hitů si v našem vysílání můžete užít znova každou středu od 18 hodin v repríze!

 

A aby vám čekání na oblíbený pořad lépe utíkalo, tady je malý česko - slovenský kvíz, abychom si ověřili, jak dobře našemu Igorovi a jeho slovenštině rozumíte. Tady je dnešní slovenské slovíčko: 

 

 

Pokud víte, co to znamená česky, napište nám správnou odpověď na mail hitparada@hitradio.cz.Každý týden vyhraje jeden ze správně tipujících hrníček Hitrádia s Igorovým podpisem.

 

A když už budete psát, klidně do mailu přidejte i podnět k naší Hitparádě nebo vzkaz Igorovi

 


 

"Je to oficiální, Hitparáda vašeho Hitrádia je plná Slavíků! A to jsou oni, kluci naši hitparádoví přímo na udílení cen. Kapela Slza slaví v kategorii Objev roku a Internet roku. Naši milí No Name přímo s moderátorem naší Hitparády Igorem Timkem si už zase hýčkají dalšího Slavíka bez hranic. Kluci si uprostřed toho lesku vzpomněli i na nás a poslali nám tuhle krásnou fotku. Chlapci, gratulujeme!"

 

 


***

 

A TEĎ UŽ HLASUJTE – NEJOBLÍBENĚJŠÍ HIT VYBÍREJTE TADY: