Vysílací studio: 591 001 001
Dopravní linka: 800 100 291 (zdarma)
LINKIN PARK - New Divide
Playlist
LINKIN PARK
New Divide
Právě vysílá:
Monika Dudová
Odpoledne

Nabídky práce

Erwin Quarder CZ s.r.o.

Jste vyučený mechanik strojů a zařízení, strojní zámečník nebo mechanik elektronik?
Staňte se součástí nadnárodní rodinné firmy v oblasti automotive Erwin Quarder CZ v Ostravě jako seřizovač.
Zároveň hledáme za výborných platových podmínek specialisty pro formy na vstřikovací stroje a pro procesy vstřikování s možností profesního růstu. Hledáme právě vás! Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, prémie, stravenky, 5 týdnů dovolené. Zájemci pište na uchazeci@quarder.cz

SSI Schäfer Hranice

Strojírenská společnost SSI Schäfer Hranice v rámci rozšiřování výroby v nových halách přijme větší počet zaměstnanců na výrobní i na technické pozice. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr, bonus na dojíždění až 2.800,- Kč měsíčně, bonus za výkon až 48.000,- Kč ročně, 13. plat ve výši 100% měsíční mzdy, bonus za nástup 10 000 Kč, 5 týdnů dovolené + další výhody a benefity. Více informací na bezplatné lince 800 023 023, nebo na www.snamizazaris.cz

Remak

Společnost REMAK a.s. - výrobce vzduchotechnických jednotek nabízí tyto pracovní příležitosti :
Obsluha NC strojů ( vysekávacího/ohraňovacího lisu ). Požadujeme : vyučení v technickém oboru ( nejlépe strojním ), smysl pro přesnost, odpovědnost, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem. Třísměnný provoz, nástupní mzda 120,- Kč/hod.
Strojírenský dělník. Požadujeme : vyučení v oboru zámečník, nebo klempíř, přesnost, odpovědnost, spolehlivost a ochotu pracovat s max. nasazením. Dvousměnný provoz, nástupní mzda 110,- Kč/hod.
Zájemci, prosím, zasílejte svůj životopis na personal@remak.cz, nebo volejte na 604 221 057. Všechny informace včetně benefitů  na www.remak.eu.

Hitrádio Orion

Hitrádio Orion hledá kolegu nebo kolegyni na pozici PROMOTION SPECIALISTA PRO REGION OLOMOUCKÉHO A ZLÍNSKÉHO KRAJE.

Náplň práce: komunikace s mediálními partnery, s programem rádia, aktivní účast na akcích, navrhování promo kampaní a podobně.

Požadavky: praxe a zkušenosti v oboru, zodpovědnost, pečlivost, svědomitost, reprezentativní vystupování, kreativita a komunikační dovednosti.
Svůj životopis a motivační dopis prosím zasílejte na e-mail: program.orion@hitradio.cz

Společnost IST

Jste manuálně zruční, pečliví a rádi byste pracovali v moderním prostředí, kde se můžete zdokonalovat? Hledáme právě Vás! Společnost IST v Rožnově pod Radhoštěm zabývající se výrobou a montáží teplotních čidel, uvítá do trvalého pracovního poměru i na brigádu pro své nové projekty pracovníky na pozice:

Operátor výrobní linky, operátor optické kontroly a operátor servisu. Náplní práce je obsluha poloautomatických strojů i optických a kontrolních zařízení a ruční práce při montáži speciálních čidel. Nabízíme nástupní mzdu v rozmezí 16 – 19 000 měsíčně, 13. mzdu a prémie, až 5 dnů dovolené navíc, sick days a mnoho dalších výhodných benefitů. Možný nástup ihned!

Zájemci, prosím, zasílejte svůj životopis na lucie.janku@ist-ag.com nebo volejte na 571 115 771,772.

Všechny informace včetně benefitů najdete v naší inzerci na stránkách www.prace.cz.